Planowanie ciąży przy niedowadze

Witam. Mam 20 lat, 165cm i waze 46 kg. Odzywiam sie raczej regularnie i pod zadnym pozorem nie stosuje zadnych diet. Planujemy z mezem w przyszlym roku starac sie o dziecko wiec chcialabym przytyc i nabrac ciala. Nie wiem jak to zrobic. Moze oprocz diety zaczac brac jakies suplementy ?

Zachęcamy do wykonania podstawowych badań, które wykluczyłyby ewentualne problemy zdrowotne mogące mieć wpływ na utrzymywanie się niskiej masy ciała i skorzystanie z pomocy doświadczonego dietetyka, który na podstawie wyników oraz szczegółowego wywiadu będzie mógł przygotować dla Pani spersonalizowaną terapię żywieniową. Podała Pani za mało informacji, aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Przede wszystkim bardziej należy skupić się na zmianie diety, która pozwoli Pani na osiągnięcie odpowiedniej masy ciała, niż na suplementach, których rzekome korzystne działanie jest często tylko marketingowym sloganem.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444