Planowanie ciąży u 43-latki

Mam 43lata,rodzilam ostatnio 10lat temu.Mam 4dzieci,wszystkie zdrowe.Chcialabym za jesc jeszcze raz w ciaze,z nowym partnerem!Mam obawy,ze z dzieckiem,nie bedzie wszystko w porzadku,poniewaz jestem w takim wieku.Od miesiaca biora kwas foliowy.Czy potrzebujemy jakis badan dodatkowych ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zanim rozpocznie Pani starania o ciążę sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz ew. zleci badania dodatkowe.