Planowanie czwartego dziecka a CC

WITAM MAM 39 LAT W TYM ROKU MIAŁAM 3 CC. Bardzo bym chciała za dwa lata miec jeszcze jedno dziecko czy to możliwe jakie jest ryzko.Ciąże przechodziłam bardzo dobrze po cieciach tez bez problemów. Proszę o pomoc.POZDRAWIAM

Aleksander Ropielewski

Z opisu nie wynika, aby istniały przeciwwskazania do kolejnej ciąży oraz zwiększone ryzyko podczas następnej ciąży.