Planowanie drugiej ciąży a nieregularne cykle

Wspolnie mezem mamy juz corke teraz od 3 miesięcy starmy sie o dziecko ale niestety nie udaje sie czy przyczyna moga byc moje nieregularne miesiaczki roznia sie o 5 dni w przód lub 5 w tył

Magdalena StusiĹska

Nieregularne cykle mogą być przyczyną niepowodzeń zajścia w ciążę- jednak proszę się nie zniechęcać. Warto też skonsultować się z ginekologiem aby wykluczył ewentualne zakażenia lub inne problemy mogące utrudniać zapłodnienie.

Milena Lubowicz

Nieregularne miesiączki mogą utrudniać zajście w ciążę. Proponuję kupić w aptece testy owulacyjne, dzięki temu będzie Pani w stanie precyzyjniej określić dzień owulacji, a co za tym idzie zwiększyć szansę na ciążę.
Pozdrawiam