Planowanie dziecka a data miesiączki

witam mam pytanie moj partner bardzo pragnie dzidziusia .teraz mam miesiaczke od 11-12-2013 to kiedy mozemy starac sie o dziecko miesiaczke mam co 28 dni

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Owulacja będzie u Pani najprawdopodobniej w dniu 25.12. Najlepiej starać się o dziecko na 1-2 dni przed owulacją tj 23-24.12. Pozdrawiam i powodzenia!!!