Planowanie dziecka a wynik testu bHCG przy nieregularnych miesiączkach

witam serdecznie. Staramy sie z meżem o dzidziusia.miesiączkuje nie regularnie.miesiączkę miałam od 17-21 października. od 22pazdziernika do 3 listopada staraliśmy się o dzidziusia.natomiast 15 listopada robiłam beta hcg-wyszedł ujemny.CZY WYNIK NAPRAWDE MOZE BYC WIARYGODNY-CZY NIE ZA WCZESNIE GO ZROBIŁAM/

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wszystko zależy od metody oznaczania beta-hCG w laboratorium. Jednak 12 dni to zazwyczaj wystarczający czas do wykrycia faktu zapłodnienia.
Dla pewności może Pani powtórzyć oznaczenie, aby rozwiać swoje wątpliwości.