Planowanie dziecka a zaburzenia miesiączkowania

Witam, Od 4 miesi się miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia :) We wrześniu udaliśmy się do ginekologa gdyż myśleliśmy że za pierwszym razem się udało , niestety nie. okres z powodu stersu nie wystąpił. Otrzymałam luteinę kazano mi brac od razu w celu wywołania miesiączki a potem od 16dc przez 10dni.3 miesiące okres występował po 2 dniach od ostatniej pigułki.W tym miesiącu nie, 5 dzień i nic test negatywny, czy to znowu jakieś zawirowania hormonalne? a może jednak dzidziuś?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam1
Brak krwawienia może być spowodowany ciążą. Nie można wykluczyć zaburzeń hormonalnych czy podłoża stresowego. Proszę powtórzyć test ciążowy. Jeśli wynik okaże się negatywny to konieczna będzie ponowna wizyta u specjalisty ginekologa.