Planowanie przeszczepu a zęby leczone kanałowo
Lekarze planują u mnie przeszczep w przyszłym tygodniu. Mam dwa stare martwe zęby leczone kanałowo. Opinia stomatologa wnosi że trzeba albo jeszcze raz zaleczyć, albo wyrwać (dwie górne dwójki) Zdecydowano o ich pozostawieniu i ponownym zaleczeniu.Czy będzie to stanowiło dla mnie zagrożenie przy przeszczepie? Dwa tygodnie temu stwierdzono u mnie m.in naciek zapalny po operacji mediastinostomii. Dwa tygodnie dostawałem antybiotyki. Teraz CRP -1,1. Czy jest to zagrożeniem? Czy zrobić znów TK?

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Przeszczepy u dzieci
Lek. Zbigniew Ĺťurawski
Szanowny Panie - w Pana sytuacji jakiekolwiek stany zapalne mogą być zagrożeniem.
proponuję w pieszym rzucie zęby.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków
KONTAKT:
http//chirurgiakrakow.com.pl
w.kawiorski@wp.pl