Planowanie zawodowej przyszłości

Obawiam się o swoją zawodową przyszłość. W jakie umiejętności powinienem zainwestować, by być atrakcyjnym zawodowo kandydatem dla przyszłego pracodawcy? Wykonuję pracę umysłową.

Witam Pana
Aby być atrakcyjnym dla pracodawcy warto być szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem. Warto inwestować w siebie, uprawiać sport i mieć swoją pasję. Pracodawcy lubią ludzi którzy mają cel w życiu.
Anna Suligowska