Płaska głowa 5-miesięcznego dziecka

Witam! Moja 5miesieczna corka od poczatku nie lubila spac na boku. Spi tylko na plecach. Na brzuchu tez nie lubi spac i placze i sie wierzga jak ja tak polozymy. Jej glowka jest z tylu plaska. Co zrobic by to zniwelowac? Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Kształt głowy najprawdopodobniej sam ulegnie zmianie, proszę jak najwięcej kłaść dziecko na brzuszek, nawet na kilka sekund- minut.
Pozdrawiam