Płaskie sutki u 18-latki

Dzień dobry, Mam 18 lat, od 2 lat przyjmuję tabletki hormonalne, ponieważ miałam nieregularnie miesiączki oraz owłosienie na niemalże całym ciele. Mój biust nie jest za duży ale jest proporcjonalny do reszty ciała. Martwi mnie jednak wygląd sutków. Na ogół właściwie ich nie ma, tzn. są płaskie, jedyne po czym widać, że są to ich kolor (taki jaki powinny mieć sutki). Stają się wypukłe np. kiedy jest mi zimno ale nawet wtedy wyglądają jak sutki u dziecka. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.