Płaskie znamię na kolanie

Od dobrych kilku lat mam na kolanie znamię. Mały płaski okrąg, który przez cały rok jest przezroczysty, a latem okrąg staje się czarny. Po przyjrzeniu można zobaczyć że składa się z małych czarnych punktów położonych blisko siebie. Jednak nie każdego lata robi się czarny (niekiedy zostaje przezroczysty przez cały rok, ale rzadko) Zdj : http://zapodaj.net/ec4fb1bba732a.jpg.html

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne jest badanie dermatoskopowe tego znamienia przez dermatologa.
Pozdrawiam