Płaskie znamię w miejscu poprzednio usuniętego

mam pewien problem ze skora i nie wiem czy to normalne czy nie. minowicie mialem kiedys usuwane znamie na rece, zostala bilzna, jednak w jednym miejscu pojawilo sie(chyba) w miejscu szwu takie jak by nowe brazowe znamie male.to samo mam na drugiej rece ale tutaj po tym jak bylem w szpitalu i mialem wbijana igle z wenflonem to w miejscu wklocia jest tez teraz taka brozowa jak pieprzyk zmiana. sa one plaskie jak by polaczone ze skora i zastanawiam sie czy to jest normalne,czy mam sie o co martwic

Aleksander Ropielewski

Na pewno nie nakeży lekceważyć zmiany skórnej pojawiającej się w bliźnie. Prosze skonsultować się z dermatologiem.