Płaskostopie a bolesność

Witam. Od lat mam dosyc duze plaskostopie. Cwiczenia malo daja, nosilam chwile gotowe wkladki ale tylko pogorszyly stan stop. Przedtem bolaly mnie czasem nogi, ale ostatnio bola mnie ciagle i to bardzo silno. Czy przy plaskostopiu moga tak bolec? Jak mam sobie pomoc?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez wykonania badania lekarskiego bardzo trudno to ocenić. Zalecałbym udać się do lekarza ortopedy celem oceny funkcji chodu oraz zbadania bolesnej okolicy. Pozdrawiam.