Płaskostopie poprzeczne i bóle stóp a stosowanie leku Rantudil

witam mam plaskostopie poprzeczne lekarz dał na bóle stóp i obrzeki rantudil ale to jest lek na choroby kosci itp.a przeciez ja mam płaskostopie twierdzi ze to na bóle i zapalenia czemu taki lek akurat

Aleksander Ropielewski

Jest to lek o działaniu przeciwzapalnym, a w przypadku dolegliwośći bólowych występuje zapalenie, dlatego stosowanie ranitudilu może przynieść ulgę w dolegliwościach.