Plastyka dziąseł i górnych zębów

Witam.4 m.temu miałam robiony zabieg gingiwektomii 4 górnych zębów (11,12,21,22) Konsekwencja źle oszlif.zębów i za głęboko osadzonych koron.(obrzęk dziąseł, wyciek ropny z kieszonek). Od ok 2 m. mam nowe korony cyrkonowe.Rano dziąsła wyglądają ładnie, nie czuję żadnych dolegliwości. Pod koniec dnia staja się delikatnie nabrzmiałe, pulsują, czasami podszczypują.Brak wycieku.Na dole mam krzywe zęby, w kontakcie z nimi boli mnie 1.Lekarz nie widzi nic niepokojącego.Czy tak może być??Jak długo???

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa.

 Lek. Tomasz Budlewski

proszę uzbroić się w cierpliwość nawet na 7 miesięcu - wszelkie uwagi proszę zgłaszać lekarzowi wykonującemu zabieg i odbudowę protetyczną
no i najważniejsze - proszę im zaufać
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk