Plastyka pochwy a gojenie się ran

Jestem po zabiegu plastyki przedniej i tylnej ściany pochwy. Minęło już 7 dni a ja dalej nie mogę siedzieć bo mnie wszystko boli. Proszę o informację czy można stosować jakieś kremy lub maść dla szybszego gojenia oraz czym można się podmywać żeby przyspieszyć gojenie. Ile jeszcze może potrwać powrót do sprawności

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dolegliwości nadal występują proszę koniecznie udać się na wizytę kontrolną do lekarza ginekologa.