Plastyka powiek a widzenie za mgłą

Po plastyce powiek górnych niedomyka mi się jedna powieka w kąciku oka. Dodatkowo widzę wszystko za mgłą (dotyczy obu oczu). Zabieg był półtora tygodnia temu. Co robić?

Aleksander Ropielewski

Zgłosić się do lekarza operującego. Możliwe że problemy z domykaniem powiek miną po ustąpieniu stanu zapalnego i opuchlizny. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania.