Plastyka skóry nóg i pośladków po schudnięciu

Jestem zdecydowana na plastykę nóg. Byłam bardzo grubym dzieckiem - max.waga 95 kg. Dzięki ogromnej determinacji schudłam do 57 kg (wzrost 170 cm). Od 15 lat moja waga nie uległa zmianie, podobnie niestety jak nadmiar skóry na nogach i pośladkach. Wiotka skóra w żaden sposób, pomimo ćwiczeń i różnych zabiegów, nigdy nie obkurczyła się na tyle, żeby nieestetycznie nie "bujać się" podczas biegania czy chodzenia. Proszę o pomoc w wyborze lekarza specjalizującego się w tej konkretnej dziedzinie

Trzeba w tej sprawie udać się do chirurga plastycznego, który zajmuje się operacyjną korektą powłok ciała (prawie wszyscy chirurdzy plastycy z pełną specjalizacją w tym zakresie). Trzeba liczyć się z dużymi kosztami takiego zabiegu, gdyż nie jest on wykonywany w ramach ubezpieczenia NFZ. Zabiegi takie są skomplikowane i duże, a rekonwalescencja długa. Chirurgów plastycznych w niedalekiej Pani okolicy można bez problemu znaleźć w internecie.