Płeć dziecka

W 20 tyg. ciąży byłam na badaniach prenatalnych. Jest wszystko w porządku. Spytałam o płeć, lekarz stwierdził na 100% chłopca. Wpisał mi też w wynikach badan: narządy męskie prawidłowe.
Czy na pewno nie pomyłka? Czy mogę śmiało robić wyprawkę dla chłopca, czy raczej mam się nie nastawiać?

Witam serdecznie,

Rozumiem, że miała Pani wykonane badaniu usg w 20 tygodniu ciąży. Jest to badanie podczas, którego ocenia się narządy wewnętrzne dziecka. Skoro lekarz robiący usg opisał obecność narządów płciowych męskich to będzie Pani miała synka. Oczywiście istnieje pewne ryzyko błędu ale jest ono małe.

Pozdrawiam