Plemniki z preejakulatu a dni płodne

Witam. Uprawiałam seks oralny, jednak kilka razy doszło do wejścia penisa w głąb (bez prezerwatywy, nie oddając spermy może z 10 razy z przerwami). Było to we wtorek o 6 rano, a w środę wieczorem byłam u ginekologa, który powiedział, że za 2-3 dni będę miała dni płodne. Plemniki żyją 3dni. Czy jest więc szansa, że plemniki z preejakulatu dożyją do czasu dni płodnych? Jeżeli tak to czy jest duże prawdopodobieństwo oraz kiedy najszybciej mogę zrobić badania krwi? Czy dużo jest takich przypadków?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciąże nie jest zbyt duża, jednak nie mogę jej wykluczyć. Plemniki rzeczywiście mogą przetrwać do 72h w drogach rodnych.