Płodność po chorobie Hodgkina

Witam, jestem kilkanaście lat po przebytej chorobie Hodgkina - Ziarnicy Złośliwej. Interesuje mnie sprawa płodności u mężczyzn po serii chemioterapii MVPP i B-DOPA. Ponoć prokarbazyna wchodząca w skład MVPP w większości przypadków oznacza brak możliwości posiadania potomostwa. Czy to prawda? Z góry uprzejmie dziękuję

Bezpłodność jest jednym z głównych działań ubocznych działania tego leku. Jest bardzo prawdopodobne, że uzyskując szansę na życie i zdrowie stracił Pan szansę na posiadanie dzieci.