Płodność po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych a ból jajników

Witam, chciałabym dowiedzieć się jak to jest z płodnością po odstawieniu tabletek... Odstawiłam tabletki we wrześniu Okres z odstawienia skończył mi się 1 października, do tej pory nie mam okresu ( jest 14 listopad). Póki co czekam cierpliwie, jednakże zastanawiam się czy jest możliwa np niespodziewana owulacja? gdyż od tygodnia bolą mnie jajniki a okresu brak...

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mogą występować cykle nieregularne.