Płodność po porodzie

witam ponad dwa miesiące temu urodziłiam dziecko i nie karmie piersią bo dziecko umarlo jeszcze w lonie i miałam dwie normalne miesiączki i wspolzylam z mezem w dni płodne dwa razy jaka jest szansa ze zaszłam w ciaze kiedy kobieta jest plodna po urodzeniu dziecka a dodam ze porod był naturalny i bez komplikacji dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Ponieważ Pani nie karmi, płodność powraca około 5-6 tygodni po porodzie.