Plombowanie zęba ze znieczuleniem

W listop. byłam u dentystki, która plombowała mi u góry prawą 4 ze znieczuleniem. Przy zastrzyku poczułam dziwny ból prawej 1. Od tamtej pory utrzymuje sie dziwny ból dwóch jedynek, tej która bolała mnie przy zabiegu i drugiej obok. Czasami to ból pulsujący a czasami jakby mi cierpły. Lekarka nic nie stwierdziła powiedziała tylko że między jedynkami jest troszkę dziąsło podpuchnięte. Boli kilka dni a potem przestaje strasznie uprzykrza mi życie Dzisiaj rano oba zęby były dziwne jakby odrętwiałe

Mimo wszystko szukałabym przyczyny dolegliwości przy jedynkach. Pozdrawiam

Dzień dobry, czasem może się zdarzyć, że nerw unerwiający zęby zostanie podrażniony przez środek znieczulający i zacznie reagować dziwnymi zakłóceniami czucia. Znieczulenie nasiękowe nie miało możliwości zaszkodzić Pani jedynkom. Jeżeli siekacze są poza tym zdrowe, rzdzę jeszcze trochę odczekać.