PLT i MON poniżej normy

PLT 119 i MON 0.1. poniżej. Pozostała część badania w normie

Małgorzata Panek

Mając jedynie te dwa wyniki nie można określić, nie znając stanu ogólnego pacjenta, czy toczy się jakiś proces chorobowy. Sam nieprawidłowy wynik nie zawsze świadczy o patologii.
W razie niepokojących objawów np. wybroczyn proszę udać się do lekarza POZ.