Płuca bez zagęszczeń, bez rtg cech zastoju, serce prawidłowej wielkości

Badanie radiologiczne - niepokojący wynik. Bardzo proszę o interpretację wyniku badania radiologicznego. Dla informacji mam 23 lata. Płuca bez zagęszczeń, bez rtg cech zastoju. Serce prawidłowej wielkości. Poszerzenie t. płucnej w lewej wnęce. Przepona wolna.

Witam serdecznie,

Na podstawie samego wyniku badania radiologicznego nie można stwierdzić co Panu dolega. Do postawienia prawidłowej diagnozy oprócz wyników badań dodatkowych, w tym obrazowych, potrzebne są dane kliniczne.
Sugerowałbym udanie się do lekarza zlecającego badanie lub specjalisty pulmonologa w celu konsultacji.

Pozdrawiam.