Płuca bez zagęszczeń, bez rtg cech zastoju, serce prawidłowej wielkości
Badanie radiologiczne - niepokojący wynik. Bardzo proszę o interpretację wyniku badania radiologicznego. Dla informacji mam 23 lata. Płuca bez zagęszczeń, bez rtg cech zastoju. Serce prawidłowej wielkości. Poszerzenie t. płucnej w lewej wnęce. Przepona wolna.

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Przebieg badania tomografii komputerowej
Witam serdecznie,
Na podstawie samego wyniku badania radiologicznego nie można stwierdzić co Panu dolega. Do postawienia prawidłowej diagnozy oprócz wyników badań dodatkowych, w tym obrazowych, potrzebne są dane kliniczne.
Sugerowałbym udanie się do lekarza zlecającego badanie lub specjalisty pulmonologa w celu konsultacji.
Pozdrawiam.