Płuca bez zagęszczeń miąższowych, bez cech rtg zastoju w krążeniu małym

WITAM. Zwracam się do Państwa z pytaniem dotyczącym próby wyjaśnienia opisu badania radiologicznego kl.piersiowej i boku kobiety 78letniej. "Płuca bez zagęszczeń miąższowych. Bez cech rtg zastoju w krążeniu małym. Aorta wydłużona, serce powiększone, lewokomorowe. Zrosty opłucnowe przy przedniej ścianie klp." Dodatkowo OB - 36 mm/h (norma 0-12) oraz CRP - 5,5 mg/l (norma 0-5). Zwiększona ilość monocytów 11,9%(norma 2-10%). Babcia uskarża się czasem na grzanie, gorąco w okolicy klp...

Witam serdecznie,

Należy skonsultować się z lekarzem zlecającym badanie celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.