Plyn preejakulacyjny

Witam.
Czy płyn preejakulacyjny może zapłodnić? Jeżeli miał niewielką styczność z moją waginą możliwe jest abym była w ciąży?

Pieściliśmy się z chłopakiem i on dotknął mnie swoim penisem. Bez żadnego zabezpieczenia. Nie wszedł we mnie i nie było stosunku. Jest to możliwe żebym była w ciąży?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Możliwość zapłodnienia jest w takim przypadku zaniedbywalnie mała. Według wielu, preejakulat w ogóle nie zawiera plemników. W praktyce, zdarzają się zapłodnienia po stosunkach przerywanych (czyli w sytuacji gdy ejakulat nie dostaje się do pochwy)- ale to nie dotyczy Państwa sytuacji, gdyż w zasadzie nie współżyli Państwo w pełnym tego słowa znaczeniu.
Pozdrawiam serdecznie!