Płyn przed wytryskiem

Jestem ze swoją dziewczyną od 8 miesięcy. Kiedy sie zbliżamy, nawet dłużej całujemy to wycieka mi płyn jak przed wytryskiem. to troche krępujące, czy tak powinno być? Kolejny mój problem to niemożność osiągnięcia erekcji. Nie udało nam sie po 2 próbach wspólżycia, bo mój członek nie był gotowy. Nurtuje mnie ta sprawa i ciągle o tym mysle. Zawsze jak jesteśmy razem to sie tego boje, jak bedzie nastepnym razem. Dodam, że nie robiłem jeszcze tego z dziewczyną..

Redakcja abcZdrowie

Płyn pojawiający się przed wytryskiem jest całkowicie normalny, jest to tak zwana wydzielina przedejakujacyjna. Należy pamiętać, że w niej także mogą znajdować się plemniki.

Dwie próby współżycia i problem ze wzwodem nie są jeszcze powodem do zmartwienia, czasami potrzebne jest więcej czasu, może więcej rozmów oraz relaks.