Płyn w górnej przedniej oraz tylnej stawu skokowego
Wielokrotnie miałam skręcona nogę.Noga puchnie i boli. Chodziłam w ortezie, byłam na rehabilitacji. Proszę o interpretacje rezonansu magnet.: w obrębie więzadeł niewielki pasmowaty obszar o podwyższonym sygnale;pasmo płynowe w obrębie więzadła skokowo-łydkowego; płyn w górnej przedniej oraz tylnej stawu skokowego;struktura kostna w sąsiedztwie więzadła skokowo - łódkowego i okolic mięśnia piszczelowego. Informacje o wkładkach zrobionych na miarę różnice między tymi ze sklepu medycznego?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Wkładki na miarę są bardziej dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Opis badania wskazuje na uszkodzenia w obrębie stawu. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ortopedy.