Płyn w kolanie po urazie

Uraz kolana Ostatnio w kosza gralem i chyba plyn mam w kolanie jak leczyc ? Narazie przykladam lod bo lekko opuchniete jest i leki przeciwzapalne biore bo chyba stan zapany mam.

Najczestszym urazem stawu kolanowego podczas gry w koszykówkę jest (uraz skretny) bez uszkodzenia lub z uszkodzeniem struktur wewnetrznych stawu kolanowego.
Pierwszym etapem leczenia jest tak jak Pan zastosował - oszczedzanie i elewacja kończyny, chłodne okłady.
W przypadku nieustepowania dolegliwosci, bólu stawu kolanowego, odczucia niestabilnosci - sugeruje wizytę u Ortopedy w celu wyeliminowania uszkodzeń łąkotek, uszkodzeń więzadłowych. Zbagatelizowanie objawów może doprowadzić do postępujących zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego.

na pewno ten półsrodek jest dobry ale to tylko objawowe leczenie najlepiej zbadać kolano ewentualnie techniki obrazowania kolana ( rtg , USC , NMR), i rozpocząc leczenie najlepiej manualne wg koncepcji Typldosa, bo przy takich urazach tworzą sie zmiany powięziowe o charakterze ciagłego typu skręcenia powiezi ( na przeciążonej okostnej) i triggerbandy, która są przyczyną wysięku lub zmiany o charakterze folding distortion. mozna sie wspomóc piciem krzemu organicznego OrSi w dawce 3razy dz po 30 ml .