Płyn w macicy i starania o ciążę

Witam. Mam 22 lata.Pod koniec stycznia poronilam samoistnie w 5tyg ciąży. Była to moja 2 ciąża, w 1 ciąży wszystko było w porządku, urodziłam o własnych siłach zdrową córkę.Po tyg od poronienia na wizycie u ginekologa wszystko było wporzadku,zrobiono cytologie wynik bardzo dobry,1stopien.Jednak wczoraj miałam usg i lekarz stwierdził 2ml plynu w macicy co to może oznaczac? Dodam ze od czasu poronienia od nowa staramy się z mężem o dziecko i trochę się niepokoję, miesiączkę miałam 18 marca.

To bardzo znikoma ilość płynu, która może np. świadczyć o jakimś niewielki stanie zapalnym. Wyjaśnień w tym względzie powinien udzielić ginekolog prowadzący.