Płyn w obu uszach i gorszy słuch u 3,5-latki a podanie odpowiednich leków

Mam pytanie odnosnie mojej 3,5 letniej corki. W ciagu ostatnich 2m-cy przeszla 4x zapalenie uszu, ktore leczone bylo 2x antybiotykami i kroplami, w rezultacie obecnie posiada płyn w obu uszach i gorszy sluch. Dostala na 3m-ce Ketotifen i OTOVENT- minal tydzien efektow zadnych, a zdarza sie ze uszy ja pobolewaja. Inny laryngolog przepisal nam POLFERGAN (ktorego nie podalam bo balam sie konsekwencji) i Rhinocort. Teraz przepisal nam Claritine. Co robic? Zrezygnowac z Ketotifen i podac Claritine?

Twoje dziecko jest za małe do podawania sterydów donosowych zmień tych nieprofesjonalnych lekarzy. nie wiem dla czego Twoje dziecko choruje? Może to przedszkole? to go tam nie posyłaj. Nie wiem. Zadzwoń.