Płyn w zatoce Douglasa a prawidłowa ciąża

Witam, 17.04.2015 miałam ostatnią@, 3.05.2015 miałam owulacje. Moje cykle liczą 29 dni. W 33 dniu cyklu tj 4t 5d ciąży byłam u ginekologa. Na USG pęcherzyka nie widać jeszcze, ale w zatoce Douglasa stwierdzono płyn. Pani doktor uprzedziła, że może to być ciąż pozamaciczna. Tego samego dnia zrobiłam Bhcg i wyszło 617 (lekarka kazała włączyć clexan powyżej 300). Dodam że w listopadzie 2014 poroniłam w 7tyg i miałam łyżeczkowanie. Czy mimo tego płynu może to być ciąża prawidłowa.

Piotr Pilarski

Istnieje taka możliwość. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadącego.

Pozdrawiam.