Płyn w zatoce Douglasa a zmiany nowotworowe

Witam proszę o interpretację wyniku USG -W części środkowej nerki lewej echo ujemna owalna struktura o wym.28mmx29mm,na lewe pole nadnerczowe rzutuje struktura o obniżonym echu wym.25mmx26mm ,na prawym nadnerczu 29mmx21mm.Po prawej stronie trzonu macicy echo ujemna struktura 27mmx24mm.płyn w zatoce douglasa .Czy to mogą być zmiany nowotworowe ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Badanie USG może być interpretowane tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne, które nie zostały zawarte w treści zapytania. Proszę wynik badania skonsultować z lekarzem, który zlecił jego wykonanie.