Płyn w zatoce Douglasa w wyniku MR
Witam. Mam 20 lat. Dnia 23.03.2015r miałam wykonany rezonans magnetyczny, ponieważ mam dyskopatię. Podczas badania wyszło dodatkowe znalezisko : "-ślad płynu w zatoce Douglasa -w rzucie lewych przydatków zmiana torbielowata wielkości 37mmx40mm." Proszę o wytłumaczenie mi co to oznacza? lekarza mam za kilka dni.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Najprawdopodobniej oznacza torbiel jajnika, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.