Płyn wokół pęcherzyka ciążowego

Witam . Bardzo się boje to moja druga ciąża.Jestem w 6 tygodniu ciąży licząc od OM a 4 tydzień licząc od dnia zapłodnienia. Wczoraj byłam u lekarza i powiedział mi że jest bardzo malutki pęcherzyk ale wokół niego jest prawdopodobnie krew lub może jakiś inny płyn który może być zagrożeniem dla mojej ciąży.przepisał mi Luteinę do pochwową na podtrzymanie i kazał mim leżeć, dodał że na obecny czas ciąża jest pod znakiem zapytania. proszę o pomoc?

Wielce Szanowna Pani ! To jest bardzo wczesna ciąża i potrzeba czasu, aby wszystko się wyjaśniło. Kontrolne badanie USG za 14 dni rozwiąże sytuację. Myślę, że pozytywnie Z wyrazami szacunku Marek Bulsa