Płyn z krwią z odbytu a czopki

boli kilka dni powyżej centymetr powyżej odbytu zażyłem czopki Procto-Glyvenol ale drugi raz nasila się wylewa jakiś płyn wraz z kilkoma kroplami krwi i łagodzą się obiawy co robić lub zażyć proszę rade

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższymi objawami należy udać się do lekarza. Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie możliwość określenia konieczności lub nie dodatkowych badań/konsultacji.