Płyn z piersi i krwawienie międzymiesiączkowe

Witam nie wiem co się dzieje na początku miesiąca zeszłego miałam okres po 5 dniach skończył się a za tydzień pokazały się niewielkie kwawienia i zaczeły mnie boloć piersi po ustąpieniu okresu pojawił się płyn w piersiach po naciśniąiu na brodawki są terz powiększone

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają dokładniejszej diagnostyki. Przede wszystkim proszę potwierdzić lub wykluczyć ciążę poprzez wykonanie testu ciążowego. Po drugie, niezależnie od wyniku, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.