Płynny stolec po zażyciu tabletki

Witam. biore tabletki od wczoraj dzisiaj po zazyciu tabketki 45min po wystapil stolec o plynnej konsystencji czy powinnam wziasc dodatkowa tabletke dla pewnosci ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie nie jest to konieczne, choć dla pewności zachowania ochrony antykoncepcyjnej proponuje przyjąć dodatkową tabletkę.