Płyny w pęcherzyku w 15 tygodniu ciąży

Witam, bardzo proszę o pomoc. Jestem w 15 tyg. ciazy jednak na usg wyszło że ciąza jest ok. 2 tydodni młodsza. Na ostatnim usg okazało się, ze dziecko rozwija sie prawidłowo bije serce, prawidłowe przepływy jednak problem jest z pęcherzykiem ciozowym, w ktorym jest dziecko jest on za mały. Dziecko jest w pozycji silne przykurczonej. Wyglada to tak jakby dziecko urosło a pęcherzyk nie. W pecherzyku sa płyny. Proszę o pomoc i odpowiedz co dalej w takiej sytacji czy mozna na to jakoś zaradzic?

Raczej nie ma możliwości jakieś interwencji w tym względzie i jedynie można skupić się na obserwacji i oszczędnym trybie życia. Radziłbym w tym wypadku jeszcze skonsultować się z oddziałem patologii ciąży (konsultacja z lekarzem pracującym na takim oddziale). O wszystkim powinien decydować ginekolog prowadzący.