Płytka haczykowata po operacji wyrostka łokciowego

witam, nie moge wykonac zgięcia reki w łokciu i wykonac ruchu jak np przy cwiczeniach hantlami-dotknac głowy. ręka jest jakby pod katem 90 stopi w pionie. jestem miesiac po operacji wyrostka łokciowego. mam płytke haczykowata i 4 sruby w łokciu. czy to normalne? czy płytka bedzie ograniczała ten ruch? czy próbowac zginac na siłe?czuje wielki opór.poza tym prostuje reke raczej prawidłowo.gorzej własnie ze zgieciami powyzej 90 stopnii.

Często przykurcz po urazach i operacjach łokcia ogranicza ruchy po miesiącu czasu 90 st to i tak ładny wynik. Należy omówić ten problem z operatorem,