Płytki oddech i duszności u córki po wyjeździe na obór harcerski

co dolega mojej córce?wyjechała na obóz harcerski i nagle ma płytki oddech i duszności.jakaś saturacja160 i spada do 20 pojechała do internisty a za 2 dni do szpitala przepisali jej proszki z melisą i niepomaga.chcą ją odesłać z obozu co jej dolega

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu trudno jest ustalić przyczynę nieprawidłowości. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki.