Płytki sen a hipnoza

Pani doktor proszę o radę mam bardzo płytki i czuły sen oraz ciężko zasypiam.Słyszałam , że hipnoza może być pomocna ,co pani o tym sądzi i gdzie mam się udać.

Hipnoza i praca w transem jest bardzo pomocna metodą w psychoterapii. Zaburzenia snu mogą wynikać z różnych przyczyn i od nich uzależniona jest możliwość zastosowania transu, jego tematyki itp. Zachęcam do spotkania z psychoterapeutą pracującym hipnozą i transem, który będzie mógł zdiagnozować oraz zaproponować odpowiednia terapię (w tym hipnozę) np w ośrodkach terapii ericksonowskiej.

Witam Panią,
zachęcam Panią do konsultacji z psychoterapeutą, który także korzysta w swoje pracy z hipnozy. Należałoby jednak na początku zdiagnozować, jakie są przyczyny zaburzonego snu, bo może być różne tego podłoże.

Pozdrawiam
Izabela Makowska-Trzeciak