Pływanie kraulem przy urazie kręgosłupa w części lędźwiowej

Czy pływanie kraulem z pływakiem między nogami, żeby nimi nie ruszać ma dobry wpływ przy urazie kręgosłupa części lędźwiowej. Walczę z bólem już 5 lat czy to może nieść dodatkowe skutki

Witam,
pływanie jest jak najbardziej wskazane, jeśli w takiej pozycji będzie Pan odczuwał dyskomfort lepiej pływać na placach. Jednak jeśli nie czuje Pan bólu nie ma przeciwwskazań do takiego pływania.
Pozdrawiam

Witam,
wszystko zależy jaki rodzaj urazu u Pana występuje. Jeśli nie pogłębiają się dolegliwości bólowe, to nie widzę przeciwwskazań. Najlepiej jednak udać się do specjalisty w celu konsultacji. Niestety nie mogę dokładniej odpowiedzieć na pytanie, gdyż posiadam za mało informacji na temat Pańskiej choroby.

Pozdrawiam