Pływanie na basenie a ektopia szyjki macicy

witam, mam stwierdzona ektopię szyjki macicy, stosowalam globulki dopochwowe oraz lacibios femina ale za duzo nie pomoglo, mam przyjsc za jakis czas znow na kontrole jak sie nie poprawi to krioterapia mnie czeka, ale moje pytanie brzmi czy mogę iśc bez obaw na basen(bo z tego wszystkiego zapomnialam zapytac mojej ginekolog) dziękuję

Witam serdecznie. Basem nie jest najlepszym wyjściem w tej sytuacji. Warto w pierwszej kolejności wyleczyć obecny stan.