Po co tak właściwie mam się wybierać do szpitala?

Dziękuję bardzo za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ byłam u neurologa i on mi powiedział, że z jego strony, tzn. pod względem neurologicznym, jestem zdrowa, dlatego powinnam wrócić do okulisty i on się z nim skontaktuje, że powinnam położyć się do szpitala. I tu pojawia się moje pytanie, bo okulista powiedział mi, że badanie dna oka, angiografia, OCT, GDX i pole widzenia, w którym jedynie wyszło, że mam tego mroczka (dużego) przed okiem prawym, to wszystkie badanie jakie mógł wykonać, więc co zrobią w szpitalu, jeżeli okulista twierdzi, że to wszystkie możliwe badania. Z góry dziękuję za odpowiedź, Natalia
KOBIETA ponad rok temu

Witam !

Myślę, że może neurolog myślał o pobycie w szpitalu, w celu zastosowania jakiegoś leczenia (przeciwzapalnego?)

Nie wiem z jakiego miasta Pani jest, ale w Warszawie, w Szpitalu Zakaźnym, na ul. Wolskiej, pracuje doc. Borkowski, który konsultuje pacjentów z chorobami okulistycznymi. Jeżeli na Pani taką możliwość, to może warto się do niego udać.

Pozdrawiam