Po czym poznać czy partner coś do mnie czuje?

Od dawa powoba mi sie chlopak, chcial sie spotkac i mi cos waznego powiedziec wczesniej na fb napisal " co bym zrobila gdyby podobala ci sie ta osoba a koledzy by odradzali Ci ? No i sie spotkalismy, lecz nie mial odwagi, zeby mi to powiedziec. Az po nie calym miesiacu patrze a on w zwiazku, co mam o tym myslec ? Napisalam mu, ze mam mu cos waznego do powiedzenia przynajmniej dla mnie i ze jak znajdzie czas to zebysmy sie spotkali, zgodzil sie. Co mam robis czy on do mnie cos czuje ?

Witam,
bardzo mi przykro, że w ten sposób potoczyło się. Niestety,na pytanie co się stało jest w stanie tylko on odpowiedzieć. Uważam, że jedyne, co może Pani zrobić, to powiedzieć jak sytuacja wyglądała z Pani strony. Dalej to on musi pokazać, że mu zależy, na przykład zrywając obecny związek.
Pozdrawiam serdecznie,
Marta Kołacka

Komunikatory to ogromna zaleta dzisiejszych czasów- informacje płyną szybciej, dużo więcej i łatwiej można się dowiedzieć, Jednak w relacjach- "chowanie się" za ekranem, emotikonami, statusami itp często utrudnia właściwa komunikację. Zachęcam do szczerej rozmowy, która wiele wyjaśni. Długo się Państwo "podchodzili", a trudno było o jasność, być może z lęku przed odrzuceniem. Już Państwo wiedzą, że to nie działa. Wyjaśnienie podczas spotkania może przynieść rozczarowanie w postaci braku nadziei, ale tez będzie Pani miała jasność i będzie mogła zacząć układać sobie życie wiedząc, "na czym Pani stoi".