Po czym poznać, że mam otwartą zatokę przynosową po ekstrakcji górnej ósemki?

Witam .Chciałam spytać po czym mogę poznać że mam otwartą zatokę przynosową po ekstrakcji górnej ósemki.Doktor powiedział że mi ją zamknął ale różnie bywa .Nie kazał mi się zgłosić ponownie czyli najprawdopodobniej mam szwy samo rozpuszczalne.Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Po tym, że nie wydziela się z otworu po zębie wydzielina taka jak z nosa.

Pozdrawiam.